White Paper

Where Digital Security Meets Artful Simplicity

Kazançlı, Ekoloji Dostu ve Güvenli Elektronik İmza:
Merkezi İmzalama Portali (VIA)

blokzinciri teknolojisinde kriptografi, blokzinciri, kripto para

Dijital Dünyanın Yeni Güvenlik Anahtarı: Elektronik İmza

Bireysel ya da kurumsal alışveriş ve tedarik süreçleri, para transferleri, bankacılık ve finans işlemleri, sağlık kuruluşlarınca verilen hizmetler ve çok daha fazlası artık kullanıcıların parmaklarının ucunda. Parmakların ucuna kadar gelen bu hizmetleri güvenle kayıt altına almak ve resmi makamlarca hukuki geçerlilik sağlamak için elektronik imza kullanmak olmazsa olmaz.

Tüm işlemlerin elektronik ortamda yapılmasının pek artısı bulunuyor. Örneğin artık banka müşterisi olmak için şubeye gitme zorunluluğu yok. Buna ek olarak e-Ticaret işlemlerini tamamlamak, ürün sipariş etmek, lojistik koşulları temin etmek, teslim işlemleri ve diğer işlemler için de yer değiştirmek gerek yok. Artık her bir işlem bilgisayar, telefon ve tablet ekranlarından tek tıkla halledilebiliyor.

Sunduğu artıların yanı sıra elektronik işlemlerin çeşitli riskleri de var. Bu risklerden en kritiği ise kuşkusuz ki güvenlik!

Para transferleri, yüklü alışverişler, devlet kurumlarında özlük haklarına etki edebilecek bilgilerin paylaşıldığı işlemler ve diğer pek çok konuda sahtecilik ve dolandırıcılık oldukça korkutucu bir olasılık. Bu durum büyük işletmeler kadar devlet kurumları ve bireysel kullanımlarda da endişe yaratıyor. Peki, dijital dünyanın yeni güvenlik anahtarı ne? Elbette elektronik imza!

Elektronik imza çözümleri ile işletmenize müşteri kazandırmanın farklı yollarını keşfetmek için yazımızı indirebilirsiniz.

İndirme işlemini başlatmak için lütfen e-Posta adresinizi girin

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Haber bültenimize abone olun
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.