Connect2Sign

Her Yerde İmzala

Bilgisayarlara ve GSM operatörlerine bağımlı kalmadan tüm cihazlarda imza atın

e-İmza için bilgisayar başında
olmanıza gerek yok

Connect2Sign - Her Yerde İmzala

USB ve Bluetooth özellikleriyle hemmasaüstü hem de mobil cihazlarda sağladığı kullanım kolaylığı ile Connect2Signkullanıcıların diledikleri zaman diledikleri yerde imzalama işlemlerinigerçekleştirmelerine imkân tanır.


* USB bağlantı ile Windows, Mac OS X ve Linux işletim sistemlerinde de e-İmza atabilirsiniz.

Bize Ulaşın

* Zorunlu
Teşekkürler!
En kısa sürede teklifinize dönüş yapılacaktır.
Formu gönderirken bir şeyler ters gitti. Lütfen tekrar deneyiniz.
özgür elektronik imza
connect2sign
Connect2Sign Nasıl Kullanılır?

Connect2Sign Kart Okuyucu Ve ArkSigner Uygulaması

Geleneksel yöntemlerde, cep telefonlarınızve tabletleriniz gibi mobil cihazlarınızdan imzalama işlemlerinizigerçekleştirebilmek için kendi e-imza sertifikanız haricinde bir de mobiloperatörlerden sertifika satın almak zorundasınız. Nitekim, mobil operatörleraracılığı ile imzalama işlemlerinizi gerçekleştirirken ortalama 40-45 saniye beklemenizgerekmektedir.


Mobil uygulamayı indirin ve dilediğiniz yerden e-imza atma özgürlüğünün tadını çıkarın.

Daha Kısa İmzalama Süresi

Belgelerinizi beklemeden hızlı bir şekilde imzalayın

Connect2Sign, belgelerinizi cep telefonuoperatörlerine ihtiyacınız olmadan bilgisayarlarınızda, cep telefonlarınızda vetabletlerinizde kendi e-imza sertifikanız ile imzalama işlemini 3-6 saniye içerisindegerçekleştirmenizi sağlayan bir akıllı kart okuyucudur.

kısa imzalama süresi
eshs ve akis sertifikası
ESHS ve AKIS Sertifika

ESHS’lerden almış olduğunuz AKIS tabanlı sertifikaları kullanabilirsiniz

Diğer bir ifadeyle, Connect2Sign ile mobiloperatörlerden başka bir sertifika almanıza gerek olmaksızın sahip olduğunuze-imza sertifikanız ile imzalama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Böylece, geleneksel yöntemler kullanıldığında ortaya çıkan zaman, efor vemaliyet kayıplarını ortadan kaldırın.

Kolay Kullanım Akıllı Alt Yapı

Connect2Sign sizi unutmaz

Çalışma hayatında her zamanbilgisayarlarınızın yanınızda olması mümkün olmayabilir. Örneğin yurt dışında,şehir dışında ya da ofis dışında olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda imzalanmasıgereken belgelerinizin beklemesini istemiyor, işlerinizinnerede olduğunuza bağlı olmaksızın aksamadan devam etmesini istiyorsanız Connect2Sign tam size göre.

akıllı alt yapı