ArkLogin

Uygulamalarınıza “Tek Bir Noktadan, Tek Seferde” Giriş Yapın

Teklif İste

e-İmza için bilgisayar başında
olmanıza gerek yok

ArkLogin SSO ile Uygulamalara Tek Seferde
Yüksek Güvenlik Altında Giriş Yapın!
ArkLogin SSO ile Uygulamalara Tek SeferdeYüksek Güvenlik Altında Giriş Yapın!

Kurum ya da işletmenize ait birden çok uygulamaya giriş yapmak için defalarca kimlik doğrulama yapmak size zaman mı kaybettiriyor? Her uygulama için kullanıcı adı ve şifre girme zorunluluğu işlerinizin aksamasına mı neden oluyor?

Başka kullanıcıların hatalı girişlerini kontrol etmek istiyor ancak sisteminiz yeterli gelmediği için bu işlemi yapamıyor musunuz? Peki, iş süreçlerinde kullandığınız tüm uygulamalara yalnızca tek bir kimlik doğrulama servisinden ulaşmaya ne dersiniz? Hem siz hem müşterileriniz için pratik ve yüksek güvenlik bir kimlik doğrulama çözümü olan ArkLogin SSO ile tanıştıralım!

ArkLogin SSO Size Neler Kazandıracak?
ArkLogin SSO Size Neler Kazandıracak?
Uygulamalarınıza girişlerde mevzuata uyumlu olarak kimlik doğrulama yapabilirsiniz.
ArkLogin’i kolayca entegre ederek birden fazla uygulamaya tek kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz.
Kullanıcı adı ve şifre kullanarak tek faktörlü kimlik doğrulama yapabileceğiniz gibi farklı yöntemlerle çok faktörlü kimlik doğrulama da yapabilirsiniz.
Mobil bildirim, e-İmza, mobil imza, T.C. kimlik kartı, e-mail ya biyometrik verileri kullanarak kimlik doğrulama süreçlerinin güvenlik düzeylerini artırabilirsiniz.
Birden fazla uygulamaya tek bir noktadan erişim sağlayarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.
Müşterilerinize uygulamanıza girişlerden birden fazla seçenek sunarak hizmet kalitenizi artırabilirsiniz.
Müşterilerinizin ürün ve hizmetlerinizi bulabileceği uygulamaların tümünü ArkLogin aracılığı ile tek bir kimlik doğrulama işlemi ile çok daha kolay erişilebilir hale getirebilirsiniz.
Çok faktörlü kimlik tespiti yaparak uygulama verilerinizi ve uygulamaya giriş yapan kullanıcıların verilerini güvenlik altına alabilirsiniz.
ArkLogin SSO Nedir?
ArkLogin SSO Nedir?
ArkLogin SSO, uygulamalara girişlerde kullanılan tek ve çok faktörlü kimlik doğrulama yapma olanağı sunan bir güvenli kimlik doğrulama çözümüdür. Ürün kullanıcılara farklı araçlar kullanarak kimlik doğrulama yapma seçenekleri sunar. Bu özelliği ile ArkLogin SSO; işletme ve kurumların gereksinim ve tercihlerine göre özelleştirilebilir.
Uygulamanıza entegre edeceğiniz ArkLogin SSO’da size sunulan şifre, mobil bildirim, şifresiz e-mail, elektronik imza, mobil imza, T.C. kimlik kartı ya da e-Devlet seçeneklerinden bir ya da birkaçını kullanabilirsiniz.  Bu yolla uygulamaya girişlerde hem kendiniz hem müşterileriniz için en kullanışlı ve pratik kimlik doğrulama yöntemini seçebilirsiniz.
ArkLogin SSO Nasıl Çalışır?

ArkLogin SSO, var olan uygulamalara kısa sürede entegre edilerek kullanıma hazır hale getirilir. Mobil uygulaması ile ArkLogin SSO’yu mobil cihazlarda da kullanmak mümkündür. Buna ek olarak ArkLogin ile uygulamalara giriş yapabilmek için kullanacağınız kimlik doğrulama yöntemine göre e-İmza token’ı, kimlik kartı okuyucu gibi ekstra ekipmanlara da gerek duyabilirsiniz.

ArkLogin’in Kullanım Alanları Nelerdir?
ArkLogin’in Kullanım Alanları Nelerdir?

ArkLogin SSO online uygulama kullanılabilecek tüm iş alanları ve kamu kurumlarında kullanıma uygundur. Daha ayrıntılı olarak ürünün kullanım alanlarını şu şekilde sıralamak mümkündür:Bankacılık ve Finans Kuruluşları
Bankaların müşterilerine uzaktan hizmet vermelerini sağlayan mobil ve web uygulamalarına girişlerde de işlemlerde yüksek güvenlik sağlayan ArkLogin SSO tercih edilebilir.

Sağlık Kuruluşları
Uzaktan sağlık hizmeti veren sağlık kuruluşlarının uygulamalarına girişlerde kimlik doğrulama yapmak için de ArkLogin SSO etkili bir seçimdir.

Kamu Kurumları
ArkLogin SSO’nun uygulamalara tek bir noktadan tek bir seferde giriş yapabilme özelliği uygulamaların sağlıklı işleyişlerine büyük katkı sağlamaktadır.

ArkLogin SSO ile Kolay Kullanım ve Yüksek Güvenliği Keşfedin!
Gelişen teknoloji ürünü ArkLogin ile uygulamalarınızın güvenliğini mevzuata uygun ve güçlü bir şekilde sağlayabilirsiniz. Arklogin'in modern kimlik doğrulama ve güvenlik özellikleriyle zaman kaybından, birden fazla hesap ve şifre yönetiminden, yetkisiz kişilerce yapılan işlemlerden doğan dezavantajlardan kurtulabilirsiniz. Siz de ArkLogin ve diğer kimlik doğrulama, e-İmza çözümlerimiz için bizimle hemen iletişime geçin! ArkSigner ile güvenli geleceğin yepyeni dünyasına fark yaratan teknolojiler ile adım atın!
dmo
içişleri
saglıkbakanlıgı
tobb

E-KDS

Uygulamalarınıza “Tek Bir Noktadan, Tek Seferde” Giriş Yapın
Daha detaylı bilgi almak için lütfen mail adresiniz giriniz