ArkSigner

ArkSigner Olarak Hedefimiz,
Sorunsuz İşletilebilen Çözümleri Tasarlamak ve Sunmaktır

ArkSigner olarak 2015 yılından bu yana inovatif bakış açısıyla

müşterilerimize konforlu teknoloji çözümleri sunuyoruz.

5070 Sayılı Elektronik İmza Kanununun yürürlüğe girmesi ve yaygınlaşmasıyla birlikte son kullanıcının ihtiyaçlarına odaklanarak geliştirdiğimiz yerli elektronik imza kütüphanemizle, herhangi bir Java, .NET, AKIS eklentilerine gerek kalmadan tüm tarayıcılarda (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari,  Internet Explorer) ve aynı zamanda Windows XP, 7, Vista, 8, 8.1,10, Ubuntu, Pardus, Mac OS X ve Linux işletim sistemlerinde sorunsuz çalışan, (Android, iOS) cihazlarda elektronik sertifikalar ile operatöre bağlı olmadan imza atılmasını sağlıyoruz.

Özellikle finans sektöründe çığır açan akıllı kimlik doğrulama ürünlerimizle, yenilikçi çözümleri güvenli bir şekilde sunmaya devam ediyoruz. Çeşitli sektörler için kullanım farklılığı gösteren ArkLogin, ArkLogin Cloud ve e-KDS gibi kimlik doğrulama ürünlerimiz ile sizlere en güncel teknolojiyi sunmaktan büyük keyif alıyoruz.
En değerli kaynağımız çalışanlarımızla birlikte ezber bozan çözümlerimizle müşterilerimizin teknoloji kullanımını konforlu hale getiriyoruz.

ArkSigner kullanıcılarının güvenliğini sanatsal sadelikle buluşturan çözümler üreterek, işbirliğimizin sürekliliğini sağlamayı hedefliyoruz.

Sürekli iyileştirme prensibimiz ve müşteri talepleri doğrultusunda elektronik imza çözümlerimize eklediğimiz VIA, VIA Cloud, Connect2Sign ve KİP ürünlerimizle ülkemizde önemli işlere değer katmaya devam ediyoruz.