KIP

Kurumsal İmzalama Portali

Teklif İste

e-İmza için bilgisayar başında
olmanıza gerek yok

Kurumsal İmza Portalı - KİP
Kurumsal İmza Portalı - KİP

Kurum ya da işletmenizde imzalama işlemleri için birikmiş dağ gibi dosyaların içinde kayboluyor musunuz? Sıralı ıslak imza süreçlerinde kargo ve kırtasiye masraflarına bir servet mi harcıyorsunuz?Elektronik imza kullanarak çok sayıda belgeyi tek seferde imzalayamadığınız için zaman mı kaybediyorsunuz?

Öyleyse ArkSigner Kurumsal İmzalama Portali (KİP) ile tanışmanın tam zamanı!

KİP Size Neler Kazandıracak?
KİP Size Neler Kazandıracak?

Kurum ya da kuruluşunuzda hala ıslak imza kullanıyorsanız hemen KİP’in ayrıcalıklarını keşfedin ve iş süreçlerinizi dijitale taşıyın.
Böylece maliyetleri azaltırken haftalar sürecek imzalama süreçlerini birkaç saniyede halletmenin tadını çıkarın. KİP ile elektronik imza kullanımı size şunları kazandıracak:

Kurum ya da kuruluşunuza özel bir organizasyon oluşturun ve imzalama süreçlerini tek bir noktadan yönetin.
Bir seferde çok sayıda belgeye elektronik imza atın.
PDF, Word, Excel gibi farklı belge türlerini imzalayın.
Sıralı imza oluşturarak çok sayıda kişinin imzalaması gereken belgeleri elektronik imza ile imzalayın.
Sıralı imzalama işlemi için ortaya çıkabilecek fazla kargo, kırtasiye ve diğer ek masraflardan kurtulun.
Belgeye imza atmadan önce ön izleme yapın ve doküman ayrıntılarını inceleyin.
Elektronik imzalı gelmiş belgeleri sisteme yükleyerek imzanın geçerliliğini kontrol edin.

KİP kullanarak elektronik ortamda imzalama işlemlerini eskisinden çok daha pratik ve hızlı bir hale getirebilirsiniz. Halihazırda elektronik imza kullanıyor ama daha gelişmiş bir deneyim arıyorsanız KİP’in başka bir e-İmza çözümünde bulamayacağınız şu özelliklerden faydalanabilirsiniz:

KİP’te oluşturduğunuz iş akışları ve belge imzalama hiyerarşisinde belgeler üzerinde yapılan tüm değişiklikleri görüntüleyebilirsiniz. Böylece imzalama işlemleri sırasında ortaya çıkabilecek yanlışlık, dolandırıcılık ve sahtekarlıkların önüne geçebilirsiniz.
Chrome, Safari, Mozilla Firefox gibi farklı web tarayıcılarında sorunsuz bir biçimde imzalama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
İmzalama işlemleri için iş akışlarında şablon oluşturabilirsiniz. Böylece her yeni seri imza süreci için yeni bir akış oluşturmanıza gerek kalmaz.
KİP Nedir?
KİP Nedir?
KİP (Kurumsal İmzalama Portali) belge imzalama süreçlerini organize edebileceğiniz, belgeleri sıralı ya da paralel olarak imzaya sunabileceğiniz, gerekli imzalama işlemlerini gerçekleştirip size gelen e-İmzalı belgelerdeki imzaların geçerliliklerini kontrol edebileceğiniz bir portaldir.
KİP’i kendi sunucularınız ya da dilediğiniz başka bir sunucuya kurarak kullanabilirsiniz. Portal içinde belge imzalama işlemi yapabileceğiniz gibi sisteme yükleyeceğiniz belgelerde bulunan e-İmzaların geçerliliğini de kontrol edebilirsiniz.
KİP Nasıl Çalışır?
KİP Nasıl Çalışır?

KİP’te kurumsal organizasyon oluşturarak imzalama süreçlerini düzenleyebilirsiniz. Yükleme ya da masaüstünden çek-bırak yöntemi ile imzalanacak belgeyi sisteme yükledikten sonra imzacıları belirleyebilirsiniz. Belge ve imza süreci ile ilgili bilgilendirme metni de ekleyerek imzacılara e-Posta gönderilmesini sağlayabilir böylece seri imzalama süreçlerinde zamandan kazanabilirsiniz. Bununla birlikte imzalama işlemleri ile ilgili yapılan değişiklikleri uygulama içi bildirimler yolu ile de takip edebilirsiniz. KİP dahilinde seri imza akışı oluşturabilir işlemin gerçekleşmesi için gerekli olan hiyerarşiyi belirleyebilirsiniz.


Bankacılık
Banka talimatları, müşteri sözleşmeleri, resmi bildirim ve yazışmalarda KİP kullanılabilir.

Sağlık
Kurumsal sigorta poliçelerinin imzalanması ve imzalı belgelerin denetlenmesi için KİP kullanmak etkili bir çözüm alanı yaratır.

Kripto Borsası
Sözleşmelerin imzalanması, imzalı sözleşmelerin kontrol edilmesi ve denetlenmesi ile imzalı belge trafiğinin güvenli biçimde sağlanması için KİP kullanmak en doğru seçimdir.

Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Windows işletim sistemleri için 32 bit veya 64 bit yüklemeleri destekler.
Sadece Windows'ta değil, Mac OS X, Ubuntu ve Pardus işletim sistemlerinde de sorunsuz çalışır.
Safari, Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opéra'nın tüm yeni sürümleriyle uyumludur.
KİP ile e-İmza Süreçlerini
Çok Daha Güvenli ve Pratik Hale Getirin!
Kurumsal İmzalama Portali ile imzalama süreçlerini kısa sürede ve pratik bir biçimde tamamlamanın tadını çıkarın. Kargo ve kırtasiye masraflarını en aza indirin, seri imzalama süreçlerinde bekleme süresini kısaltın. Kurum ya da kuruluşlarda veri güvenliği sağlayın, imzada sahtecilik ve dolandırıcılık olasılıklarını ortadan kaldırın. KİP ürünü ve diğer çözümlerimizle ilgili tüm detaylar için bizimle iletişime geçin. Uzman ekibimizle görüşerek siz de ArkSigner teknolojisini yakından keşfedin!
koç sistem
enka
afad

KİP

Kurum ya da işletmenizde imzalama işlemleri için birikmiş dağ gibi dosyaların içinde kayboluyor musunuz?
Daha detaylı bilgi almak için lütfen mail adresiniz giriniz