Bankacılık ve Finans

İşlem Sürenizi Günler Yerine Saniyelere İndirin
Bankacılık tüm dünyada dijitalleşme etkisinin en yakından hissedildiği sektörlerden biri. Günümüzde neredeyse tüm bankacılık işlemleri mobil ve masaüstü cihazlar üzerinden gerçekleştiriliyor.
Banka ve finans işlemlerinde veri ve işlem güvenliği ise en kritik konulardan biri. Bu noktada mevzuata uygun, güvenli ve herkesin kolayca kullanabileceği teknolojiler geliştirmek gerekiyor.
Bankacılık alanında özellikle uzaktan işlemler ve müşteri edinimi noktasında elektronik imza ve uzaktan kimlik doğrulama çözümleri devreye giriyor.
Uzaktan Kimlik Doğrulama ile
Her Yerden 7/24 Müşteri edinin!
Uzaktan müşteri edinimi süreçlerini yürütürken en güvenli yöntemi tercih edin. Kesintisiz ve kayıpsız müşteri edinimi araçlarını kullanın. Hem bireysel hem kurumsal müşteri ediniminde karlılığınızı artırın!
Bankalar ve Finans Kuruluşları
Hangi ArkSigner Çözümlerini Kullanmalı?
LiveAuth
Yüz tanıma ile kimlik doğrulama servisi
LiveAuth
Communicator
Hem yüz hem videolu kimlik ve pasaport doğrulama
MIS
Merkezi imzalama
servisi
KIP
Kurumsal e-imza
portali
VIA
Merkezi imzalama
servisi
e-İmza ile Banka Talimatı
Uzaktan bankacılık işlemlerinde e-İmza banka talimatı gönderilmesi için etkili bir seçim. Islak imza ile bire bir aynı geçerliliğe sahip olan elektronik imza özellikle şirketlerde muhasebe departmanları için kurtarıcı oluyor.

Aynı şekilde e-İmza kullanmak bankaların da işlem hızını büyük oranda artırıyor. Böylece hizmet kalitesi ve işlem pratikliği artıyor.