Only JS API

Engelsiz Elektronik İmza

e-İmza için bilgisayar başında
olmanıza gerek yok

Only JS API ile Kolay ve Hızlı Belge İmzalama Deneyimini Keşfedin!
Only JS API ile Kolay veHızlı Belge İmzalama Deneyimini Keşfedin!

İşletme ya da kurumunuzda ıslak imza süreçlerini yürütmek için dağ gibi dosyalar arasında kayıp mı oluyorsunuz? Uzakta bulunan bir yönetici ya da bir iş ortağı ile yapılacak sözleşmelerde günlerce kargo ya da kurye yolu mu gözlüyorsunuz?

Elektronik imzaya geçmiş olsanız bile kullandığınız kütüphane işleri sizin için çok karmaşık hale mi getiriyor? Peki, ortaya çıkan ulaştırma ve kırtasiye masraflarını azaltmak, bekleme sürelerini kısaltmak ve daha az kağıt kullanımı ile doğaya katkı sağlamak ister misiniz?

Eğer yanıtınız “Evet” ise Only JS API ile pratik ve masrafsız belge imzalama deneyimini keşfetmeye hazır olun!

Only JS API Size Neler Kazandıracak?
Only JS API Size Neler Kazandıracak?

Elektronik imza kullanmanın konforunu henüz keşfetmediyseniz sizi Only JS API ile bir kat daha artırılmış belge imzalama deneyimi ile hemen tanıştıralım. Only JS API ile e-İmza kullandığınızda kurum ya da işletmeniz için şunları sağlayacaksınız:

Belgeleri dijital ortamda imzalayarak kâğıt ve diğer kırtasiye giderlerini en aza indirin.
Kargo, kurye ya da diğer belge ulaştırma masraflarından kurtulun.
Sıralı imza gerektiren belgelerin imzalama işleminin tamamlanma sürecini haftalardan, dakikalara indirin.
Word ve Excel gibi farklı uzantılarda dokümanları çıktı alma derdi olmadan ekranınızda imzalayın.
Güvenlik anahtarı kullanarak işlemlerinizi akıllıkart okuyucular ile USB üzerinden hızlı ve güvenli yapmanızı sağlar.
Islak imza süreçlerinde ortaya çıkabilecek muhtemel sahtecilik ve dolandırıcılık risklerinden korunun.

e-İmza kullanıyor; ancak kullanım deneyiminizi daha kaliteli ve pratik bir hale getirmek istiyorsanız Only JS API’i bu nedenlerle tercih etmelisiniz:

Only JS API’ı ek bir yazılım altyapısına gerek duymadan doğrudan kullanın
1 MB’tan küçük boyutlu dosyalarınız için kullanışlı ve uygun fiyatlı bir seçim yapın
Kendi sunucularınızda çalışacak olan e-İmza kütüphanesi ile işlem güvenliğini üst düzeye çıkarın.
Only JS API’ı Google Chrome, Firefox ya da Safari gibi farklı tarayıcılarda sorunsuz kullanın
Güvenlik anahtarı kullanarak işlemlerinizi akıllıkart okuyucular ile USB üzerinden hızlı ve güvenli yapmanızı sağlar.
Kullandığınız işletim sistemi ne olursa olsun Only JS API ile küçük boyutlu belgeleri kolayca imzalayın
Only JS API Nedir?
Only JS API Nedir?

Only JS API, web tabanlı uygulamalara entegre edilerek 1 MB’tan küçük boyutlu dijital belgelerin imzalanmasını sağlayan bir elektronik imza çözümüdür.

Bilinen diğer e-İmza çözümlerinin aksine Only JS API karmaşık süreçleri sona erdiren ve imzalama deneyiminizi çok daha kolay hale getiren bir üründür.

Özellikle küçük boyutlu belgelerin imzalanması Only JS API ile dakikalar hatta saniyeler içinde tamamlanabilir.

Only JS API Nasıl Çalışır?
Only JS API Nasıl Çalışır?

Only JS API, mevcut web uygulamalarına 2 gün gibi kısa bir sürede entegre edilerek kullanıma hazır hale getirir. Çözümü kullanmaya başlamak için herhangi yeni bir yazılım altyapısına gerek duyulmaz. Tüm işletim sistemlerinde ve tüm web tarayıcılarında sorunsuz çalışma özelliğine sahip olan bu çözüm özellikle hızlı ve basit belge imzalamak için en iyi seçimdir.

Only JS API’ın Kullanım Alanları Nelerdir?

1 MB’tan küçük belgelerin birkaç dakika içinde imzalanmasını sağlayan Only JS API, pek çok sektörde kullanıma uygundur. Özellikle devlet kurumlarında seri ve hızlı işlem yapmanın önemli olduğu birimlerde Only JS API kullanıcılarına en etkili çözümleri sunar. Bu nedenle T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı pek çok birimde elektronik imza servisi olarak Only JS API kullanılmaktadır. Buna ek olarak Only JS API ürünümüzün kullanım alanlarını şu şekilde sıralayabiliriz:Bankacılık İşlemleri
1 MB’tan küçük banka talimatlarını imzalamak için Only JS API işlevsel bir seçimdir.

Finans İşlemleri
Only JS API ürününü e-fatura, e-tedarik e-belge gibi finans ile ilgili dijital belgeleri imzalamak için tercih etmek mümkündür.

Kurumsal Süreçler
Kurumlar ve işletmeler de kurum içi yazışmalar, karar metinleri, bildiri ve raporların imzalanmasında Only JS API tercih edilebilir.

Neden ArkSigner’ı Tercih Etmelisiniz?
ArkSigner mühendisleri tarafından tamamen yerli olarak geliştirilen Only JS API, elektronik imzalama altyapısı ile işlerinizde kaliteyi ve kazancı artırabilirsiniz. Belge imzalama işlemlerinde zamandan tasarruf ederek iş veriminizi yükseltebilirsiniz. Elektronik imzada karmaşık süreçler, yazılım destekleri ve geliştirmelere ihtiyaç duymadan sorunsuz ve pratik bir deneyimi keşfedebilirsiniz. Only JS API yalnızca size ve işletmenize değil tüm dünyaya da katkı sağlar. Kağıt kullanımını azaltan çözümümüz, dünya kaynaklarının korunması ve karbon ayak izinin küçültülmesinde de etkilidir. Kısacası Only JS API ile ekolojik dengenin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Siz de Only JS API ve diğer çözümlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Türkiye’de e-Dönüşümün öncü firması ArkSigner ile işinize ve dünyanıza değer katın!