ArkSigner CLI

Temel Elektronik İmza

e-İmza için bilgisayar başında
olmanıza gerek yok

Temel Elektronik İmza (CLI)
Temel Elektronik İmza (CLI)

ArkSigner Temel Elektronik İmza (CLI) evrakların elektronik ortamda depolanmasına ve güvenle tutulmasına imkan sağlar. CLI sayesinde bir sisteme bağlı olmaksızın dilediğiniz yerden işlem onaylayabilir, veri güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Bu sayede tüm resmi ve kurumsal süreçlerde, zaman ve mekan fark etmeden çalışabilirsiniz. ArkSigner’ın avantajlı özelliklere sahip elektronik imza çözümleri ile ilgili detaylı bilgi, ücret ve paket koşulları için bize ulaşabilirsiniz.

CLI e-İmza Çözümü Size Neler Kazandıracak?
CLI e-İmza Çözümü Size Neler Kazandıracak?
Temel Elektronik İmza (CLI), verilerin güvenliği ve gizliliğini korur
Elektronik imza altyapısını kullanan CLI uygulaması belgelerinizi orijinal halleriyle arşivlemenizi de sağlar
Sizi dosyalama, arşivleme maliyetinden ve iş yükünden büyük oranda kurtarır
Resmi süreçlerin daha hızlı ilerlemesini sağlar
Kâğıt kullanımının azalmasını sağlayarak zaman ve kaynak tasarrufu sağlar
ArkSigner Temel e-İmza kütüphanesi tüm işletim sistemleri ve internet tarayıcılarını desteklediğinden size pratik kullanım olanağı yaratır
CLI, masaüstü bilgisayarlarda Windows, Mac OS X, Ubuntu ve Pardus işletim sistemlerinde kullanılabilir
Ürünün kullanımı için Java, .Net ya da AKIS gibi eklentilere ihtiyaç yoktur
CLI imzalama işleminin son kullanıcının bilgisayarında tamamlanmasını sağladığından veri güvenliği ve gizliliğini artırır
Dokümanların elektronik olarak imzalanmasından sonra orijinal hallerinin saklanabilmesini sağlar
Yazılımın bulunduğu tüm bilgisayarlarda kolayca imzalama işlemi yapabilmeyi mümkün kılar
Google Chrome, Safari, Microsoft Edge ya da Opera gibi farklı internet tarayıcılarında kullanılabilir
Normalde haftalar sürebilecek belge trafiğini saniyeler içinde tamamlayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.
ArkSigner Temel Elektronik İmza (CLI) Nedir?
ArkSigner Temel Elektronik İmza (CLI) Nedir?
Temel Elektronik İmza (CLI), 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu standartlarına uygun olan bir masaüstü e-İmza kütüphanesidir.
Kolay kullanım özellikleri ile CLI, masaüstü uygulamalarınızda pratiklik sağlayan ve karmaşık sistemleri kullanışlı hale getiren bir çözümdür.
ArkSigner Temel Elektronik imza; talebinizden sonra 2 gün içinde kullanıma hazır hale getirilebilen bir sistemdir.
ArkSigner CLI Nasıl Çalışır?

Kurum ve kuruluşlarda CLI kullanmak için ekstra bir eklenti ya da donanıma gerek bulunmaz. 1 MB’tan küçük dosyaların güvenle imzalanması ve arşivlenmesi için uygun bir sistem olan Temel Elektronik İmza (CLI) kütüphanesini masaüstü bilgisayarınıza yükledikten sonra kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. CLI sistemine güvenlik adımlarını tamamlayarak e-İmzanızı ekleyebilir, bu imza ile kısa sürede işlem onaylama ve imzalama süreçlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Alanları Nelerdir?
r CLI Nasıl Çalışır?

1 MB’tan küçük belgelerin birkaç dakika içinde imzalanmasını sağlayan Only JS API, pek çok sektörde kullanıma uygundur. Özellikle devlet kurumlarında seri ve hızlı işlem yapmanın önemli olduğu birimlerde Only JS API kullanıcılarına en etkili çözümleri sunar. Bu nedenle T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı pek çok birimde elektronik imza servisi olarak Only JS API kullanılmaktadır. Buna ek olarak Only JS API ürünümüzün kullanım alanlarını şu şekilde sıralayabiliriz:


Bankacılık
11 MB’tan küçük banka talimatlarını imzalamak için ArkSigner Temel Elektronik İmza, işlevsel bir seçimdir.

Sağlık
‍Devlet hastaneleri ve özel hastanelerde reçete ve rapor gibi küçük boyutlu belgelerin imzalanmasında ArkSigner Temel Elektronik imza hem hesaplı hem pratik bir seçenektir.

Tedarik Zinciri Süreçleri
Üretim süreçleri, lojistik süreçler, teslim süreçlerinde kullanılan belgeleri gibi pek çok belge, Temel Elektronik İmza (CLI) ile kolayca imzalanabilir.

Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Windows işletim sistemleri için 32 bit veya 64 bit yüklemeleri destekler.
Java, .Net ya da AKIS gibi eklentilerin kurulumunu gerektirmez.
Sadece Windows'ta değil, Mac OS X, Ubuntu ve Pardus işletim sistemlerinde de sorunsuz çalışır.
Safari, Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opéra'nın tüm yeni sürümleriyle uyumludur.
ArkSigner Temel Elektronik İmza (CLI) ileHizmetlerde Kaliteyi,İşlerde Kazancı Artırın!
ArkSigner mühendisleri tarafından tamamen yerli olarak geliştirilen Temel Elektronik İmza (CLI) , elektronik imzalama altyapısı ile işlerinizde kaliteyi ve kazancı artırabilirsiniz. Belge imzalama işlemlerinde zamandan tasarruf ederek iş veriminizi yükseltebilirsiniz. Elektronik imzada karmaşık süreçler, yazılım destekleri ve geliştirmelere ihtiyaç duymadan sorunsuz ve pratik bir deneyimi keşfedebilirsiniz. Temel Elektronik İmza (CLI) yalnızca size ve işletmenize değil tüm dünyaya da katkı sağlar. Kağıt kullanımını azaltan çözümümüz, dünya kaynaklarının korunması ve karbon ayak izinin küçültülmesinde de etkilidir. Kısacası Temel Elektronik İmza (CLI) ile ekolojik dengenin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Siz de Temel Elektronik İmza (CLI) ve diğer çözümlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Türkiye’de e-Dönüşümün öncü firması ArkSigner ile işinize ve dünyanıza değer katın!