Poster Image For Mobiles
 • Hakkımızda

  ARK, Kamu ve Özel Sektörün Bilgi ve İletişim Teknolojileri ihtiyaçlarının tasarlanması, temini ve işletimine odaklanmış bir danışmanlık ve teknoloji şirketidir.

  ARK, çeşitli BT projelerindeki deneyimlerinden yararlanarak müşterilerinin zorlayıcı gereksinimlerine en güncel çözümleri sunmaktadır.

  ARK, bulut teknolojilerde, KOBİ’ler ve Kurumsal şirketlerin ihtiyaç duyduğu yenilikçi çözümleri güvenli bir şekilde sunabilecek uygulamaları da hayata geçirmektedir.

  ARK, uçtan uca Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı yazılım proje yönetimi, Genelkurmay Başkanlığı Akıllı Kart projesi veri ambarı yönetimi, MikroKEP kayıtlı elektronik posta hizmet sağlayıcılığı altyapı sistem tasarımı ve geliştirilmesi gibi önemli projelere imzasını atmıştır.

  ARK olarak gerçekleştirdiğimiz projelerde sanatsal işleri basit işlevsellik ile buluşturarak iş bilgeliğini, yenilikçiliği, yaratıcılığı ve operasyonel mükemmelliği yakaladık.

  ARK olarak bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde disiplinden, zamanında teslimattan ve proje sonrası destekten ödün vermeyerek mutlu müşteriler yarattık.

  ARK olarak hedefimiz, sorunsuz işletilebilen çözümleri tasarlamak ve sunmaktır.

  ARK olarak, geçmişimizden aldığımız güçle elektronik imzanın yaygınlaşması ve kolay kullanımını sağlamak için ArkSigner'ı geliştirerek kullanımınıza sunuyoruz.